Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN – Uczelnia Przyjazna dla Sprawiedliwego Handlu

Rozpoczął się V Festiwal Filmów Odpowiedzialnych “17 Celów”. Miło, nam poinformować, iż wśród filmów zakwalifikowanych do konkursu “17 Celów” jest film partnera Uniwersytetu – Fairtrade Polska: “Uczyńmy świat lepszym”.

? Punktualnie o 17.17 każdego dnia (11-16 września) organizatorzy pokażą kilka konkursowych filmów, prosząc jednocześnie o internetowe głosowanie, na ten, który najbardziej się podoba. Film „uczyńmy świat lepszym” będzie wyświetlony we wtorek 15.09.
? Nagroda Publiczności to tradycja tego Festiwalu i jest równie cenna jak nagrody przyznawane przez ekspertów-jurorów. Głosowanie internautów potrwa od 16.09 (od 18.00) do 17.09 (do 12:00). Zachęcamy do wzięcia udziału w pokazach filmów oraz w głosowaniu na najlepszy film.
? Szczegółowy harmonogram pokazów w wydarzeniu
https://www.facebook.com/events/957663368047230/ oraz na stronie www.17celow.pl

#CeleZrównoważonegoRozwoju #CSR #NGO #SDGgoals