Aktualności

Wolontariusze do pomocy podczas międzynarodowego Kongresu Ekonomii Wartości w Krakowie

Chcesz przeżyć niesamowitą przygodę przy organizacji międzynarodowego wydarzenia? Lubisz współpracować z ludźmi? Marzysz o tym, by odbyć wolontariat, który otwiera oczy na temat #ekonomiiwartości?
Jeśli tak, mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Podczas dotychczasowych edycji Open Eyes Economy Summit wolontariusze udowodnili, że praca zespołowa przy takim wydarzeniu jest najważniejsza, dlatego i w tym roku zespół OEES zaprasza do zaangażowania się w przedsięwzięcie. 
👉 Oferuje: -umowę o współpracy wolontariackiej-opiekę koordynatora wolontariatu i wdrożenie do zadań-współpracę z młodym i kreatywnym zespołem-zaświadczenie / referencje
👉 Oczekuje: – chęci do działania i pozytywnego nastawienia! Chcesz dołączyć i współtworzyć OEES 2020? Wyślij swoje zgłoszenie oraz CV na adres: wolontariat@oees.pl. W swoim życiorysie nie zapomnij umieścić aktualnej klauzuli RODO. 
👉 Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wolontariacie – zapraszamy do spotkania zespołu OEES na 8. Targach CSR (#TargiCSR) // Online. We wtorek 6.10 i czwartek 8.10 podczas sesji networkingowych w godzinach 13:30-15:00 zespół OEES odpowie na Twoje pytania, a przy okazji odwiedzisz ciekawe wydarzenie.
Zapraszamy: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/

Komentarze są zablokowane.