Aktualności

Zaproszenie do badań ankietowych

W imieniu dr inż. Marzeny Jankowskiej-Mihułowicz z Zakładu Zarządzania Przedsiębiorstwem na Wydziale Zarządzania Politechniki Rzeszowskiej, Koordynatora projektu pn. „Innowacje w gospodarce o obiegu zamkniętym – etykiety i deklaracje środowiskowe” (nr projektu 21920002), serdecznie zapraszam do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym wykorzystania etykiet środowiskowych (oznaczeń ekologicznych, ekoznaków) i etykietowania środowiskowego (ekoznakowania).

Badania skierowane są do osób pracujących w przedsiębiorstwie lub innej organizacji, a także do studentów, którzy jeszcze nie pracują i mogą wypełnić ankietę z punktu widzenia swojej Uczelni (sektor B+R). Formularz ankiety dostępny jest pod TYM LINKIEM.

Zaproszenie jest aktualne do dnia 5 grudnia 2020 r.

Badanie jest realizowane w ramach projektu pt.: Innowacje w gospodarce o obiegu zamkniętym – etykiety i deklaracje środowiskowe (Nr 21920002).
Instytucją finansującą projekt jest Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki.
Strona internetowa: https://www.visegradfund.org/
Projekt jest współfinansowany przez Rządy Czech, Węgier, Polski i Słowacji poprzez Granty Wyszehradzkie z Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego. Misją funduszu jest promowanie pomysłów na zrównoważoną współpracę regionalną w Europie Środkowej.

Komentarze są zablokowane.